вівторок, 16 січня 2018 р.

Проектна діяльність з Arduino на уроках фізики та інформатикиМихайленко Василь Володимирович,  
вчитель фізики та інформатики  вищої кваліфікаційної категорії  Настасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів   


Мета доповіді: Ознайомлення з сучасними і перспективними технологіям в галузі керування технічними системами та способами використання платформи ARDUINO в навчально-виховному процесі 

13 коментарів:

 1. Надзвичайно цікавий виступ ми побачили практичну роботу вчителя та його вихованців.

  ВідповістиВидалити
 2. Бачила Вашу роботу на конференції, мене зацікавила і вразила. Бажаю вийти на міжнародний рівеньі перемогти!!Успіхів Вам та натхнення!!!

  ВідповістиВидалити
 3. На конференції не була і не знаю про що говорили, але проаналізувавши ваші напрацювання, видно, що горите тією справою. Бажаю Вам не зупинятися на досягнутому, щоб такими вчителями і учнями гордилась не тільки Тернопільщина, а й вся країна!!!

  ВідповістиВидалити
 4. Робот - супер, а вчителю, який самотужки опанував технологію та програмне забезпечення, повага і побажання - не зупинятись на досягнутому.

  ВідповістиВидалити
 5. Була на семінарі, де ви розповідали про способи використання платформи ARDUINO і презентували чудо-машинку. Хоч я й не вчитель фізики, та аж самій захотілося створити щось подібне ;-). Згадала такий вислів: "Посередній учитель розповідає. Хороший вчитель пояснює. Чудовий вчитель показує. Геніальний вчитель надихає." Вам вдається надихати!

  ВідповістиВидалити
 6. Я на конференції не була, але бачила ваш виріб (дослід), мене зацікавила ваша машинка з використанням платформи ARDUINO. Для дітей у школі, то дуже цікаво!
  А вам продовжувати в такому натхненні!!!

  ВідповістиВидалити
 7. Бажаю продовжувати працювати у цьому руслі, не зупинятись на досягнутому, а також знайти спонсорів для створення оригінальних проектів з використанням Arduino.

  ВідповістиВидалити
 8. Дуже актуальна стаття з оглядом програмних ресурсів для організації досліджень в процесі роботи над проектом. Даний метод дає змогу вчителеві розширити можливості, зацікавити учнів самостійно здобувати знання та навички, а отже - це один з варіантів підвищення рівня навченості учнів. Бажаю успіхів та творчих здобутків!

  ВідповістиВидалити
 9. Василю Володимировичу! Ви - молодець. Для більшості дітей створити своїми руками такого робота є недосяжною мрією. Ви робите дуже хорошу справу. Не зупиняйтеся на досягнутому. Творчої Вам наснаги.

  ВідповістиВидалити
 10. Якщо використання проектів дють змогу Вашим учням на уроках творчо мислити, інтелектуально вдосконалюватись, зорієнтуватись на самостійну чи групову діяльність, активізацію та комунікацію, Ви рухаєтесь в правильному напрямку до вивчення фізики. Успіхів!

  ВідповістиВидалити
 11. Творчості, наполегливості у використанні даного методу навчання, оскільки це дасть високі результати у навчанні учнів!

  ВідповістиВидалити
 12. Супер!!!! Взагалі!!!! Дуже актуально, практично спрямовано і цікаво. Дякую!!!

  ВідповістиВидалити
 13. Цікава та актуальна тема. Я думаю,що багато учнів побачивши такого робота, захочуть вивчати і фізику, і інформатику. Успіхів!

  ВідповістиВидалити