Галковська Христина Миколаївна
заступник директора з
навчальної роботи Острівської ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліст вищої категорії, старший вчитель
Мета: ознайомити з досвідом роботи
педагогічного колективу щодо впровадження інноваційних освітніх технологій в навчально-виховний
процес школи, розкрити значення впливу інноваційних технологій на зростання
педагогічної майстерності та фахової компетентності педагогічних працівників.
Приємно працювати з людьми, які мислять не догматично, які впроваджують нові технології та методи в свою педагогічну діяльність, які вбачають в ролі вчителя компетентного консультанта і помічника, а не контролера знань. І вдвічі приємно, коли таким новітнім педагогом є керівництво школи!
ВідповістиВидалитиТетяно Петрівно, дякую за коментар.
ВідповістиВидалитиДумаю, що навіть після того,як закінчиться термін роботи колективу над викладеною проблемою, ми вже не зможемо стояти осторонь від подальшого впровадження інноваційних технологій. Час диктуватиме нові умови, вимагатиме нових методик і дана проблема буде завжди актуальною.
ВідповістиВидалитиВпровадження інноваційних технологій у навчальний процес спонукає вчителя бути у постійному пошуку, а учневі - свободу вибору способів виконання навчальних завдань. Дуже приємно, коли дирекція школи спостерігає за навчально-виховним процесом і впливає на його ефективність.
ВідповістиВидалитиЩиро вдячна за коментарі.
ВідповістиВидалитиКолектив Острівської школи - активний впроваджувач інновацій у освітній процес. Молодці! Так тримати!
ВідповістиВидалитиОлено Данилівно, дякую за коментар та високу оцінку роботи всього педагогічного колективу.
ВідповістиВидалитиОсвіта має орієнтуватись на діяльнісні, розвиваючі технології, які формують в учнів уміння вчитися, оперувати і управляти інформацією, швидко приймати рішення, пристосовуватись до потреб ринку праці (формувати основні життєві компетенції). Світовий процес переходу до інформаційного суспільства, а також економічні, політичні і соціальні зміни, що відбуваються в Україні, зумовлюють необхідність прискорення реформування системи освіти.Сучасному суспільству потрібна компетентна особистість, здатна брати активну участь у розвитку економіки, науки, культури. Тому сьогодні у шкільній освіті на перший план висувається завдання створення сприятливих умов для виявлення і розвитку здібностей учнів, задоволення їхніх інтересів та потреб, розвитку навчально-пізнавальної активності та творчої самостійності. Вдячна своєму колективу за наполегливість, творчість та активність.
ВідповістиВидалитиВ статті Христини Миколаївни в логічній послідовності викладено узагальнений досвід роботи вчителів школи по реалізації проблеми, який може бути використаний, як іншими педколективами, так і окремими педагогами для успішної реалізації програми нової української освіти, підвищення ефективності сучасного навчання.
ВідповістиВидалитиЩиро вдячна за коментарі.
ВідповістиВидалитиНа сьогоднішній день найбільш уживаною в сучасній школі формою організації навчання є інформаційно-комунікаційні технології.У своїй статті Христина Миколаївна довела, що саме від професійної підготовки, кваліфікації, творчої майстерності залежить організація навчання, ефективність кожного уроку. Чим більше вчитель розвивається й удосконалює себе, тим повніше він реалізує свої можливості, тим цікавішими стає для своїх учнів.
ВідповістиВидалитиУ сучасній освіті, вчитель є організатором діяльності учня,консультантом та помічником. І саме те,що ми повинні пробудити і підтримати інтерес учнів до пізнання нового, спонукає нас шукати шляхи підвищення заохочення, урізноманітнюючи його зміст, форми та прийоми шляхом використання інновацій...
ВідповістиВидалитиЩиро вдячна за коментарі.
ВідповістиВидалитиВикористання інноваційних технологій навчання у різних формах методичної роботи спонукає педагогів до більшого їх вивчення та застосування у практичній діяльності.Інновації дозволяють працювати в режимі розвитку, а в учнів - уміння вчитися. Ви рухаєтесь в правильному напрямку. Бажаю успіхів!
ВідповістиВидалитиОльго Романівно, дякую Вам за коментар.
ВідповістиВидалитиЦікаво розкрито шляхи роботи педагогічного колективу щодо впровадження інноваційних освітніх технологій в навчально-виховний процес школи, значення впливу інноваційних технологій на зростання педагогічної майстерності та фахової компетентності педагогічних працівників.Дякую!
ВідповістиВидалитиЩиро вдячна Вам, за плідну роботу у колективі."Творчий вчитель той, хто вчить цікаво і надихає до нових звершень, цей вислів символізує вашу особистість, як педагога.
ВідповістиВидалитиЩиро вдячна за коментарі.
ВідповістиВидалити