середа, 3 січня 2018 р.

Розвиток творчої особистості учнів на уроках економіки шляхом впровадження інноваційних технологійСтодола Інна Вікторівна,
вчитель економіки Великоберезовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

Мета статті: Показати влив ІКТ у розвиток творчої особистості учнів на уроках економіки, потреба використання комп'ютерної техніки під час вивчення предмету, роль комп’ютера як невідмінної складової сучасної економічної освіти, активне використання засобів мобільного зв’язку та різноманітних електронних пристроїв.
Детальніше...

18 коментарів:

 1. Інно Вікторівно, повністю Вас підтримую у тому, що впровадження мобільного навчання в навчальний процес дозволить уникнути негативних наслідків, які стосуються безпосередньо неконтрольованого використання мобільних пристроїв, а навпаки буде скероване у потрібне русло.

  ВідповістиВидалити
 2. Мене дуже зацікавив практичний аспект статті. Дуже добре, що Ви показали які саме освітні новинки Ви використовуєте та описали, як вони працюють. Успіхів Вам у роботі!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Щиро вдячна! І Вам також успіхів у Вашій роботі!

   Видалити
 3. Інно Вікторівно, погоджуюся з вами, що не потрібно учням забороняти мобільні пристрої, а контрольовано їх використовувати для отримання інформації, перевірки знань. Це прогрес і його уникати не потрібно. Ви молодець, що освоїли освітні інтернет сервіси і використовуєте їх на уроці.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Щиро вдячна!Намагаюся іти в ногу з часом!

   Видалити
 4. Справді, вчитель сучасної школи повинен бути гнучким, мобільним і легко освоювати новітні освітні технології в дії. Будь-які нововведення не відразу є сприйнятливими, але саме вони, як пише автор публікації, дозволяють вивести сучасний урок на новий рівень і навіть смартфон чи комп'ютер з мультимедіа в руках творчого вчителя стає ефективним технічним засобом навчання.

  ВідповістиВидалити
 5. Натхнення вам Інно Вікторівно, та нових творчих задумів.

  ВідповістиВидалити
 6. Цікава та корисна стаття, в якій розказано про різноманітні форми роботи з учнями на уроках економіки. Інна Вікторівна - творчий і талановитий вчитель, який постійно в пошуках і це видно із статті. Успіхів Вам і натхнення!

  ВідповістиВидалити
 7. Інна Вікторівна завжди використовує на своїх уроках новітні технології, елементи перевернутого навчання, сторітеллінг. Успіхів у роботі!

  ВідповістиВидалити
 8. Використання комп"ютерної техніки на уроках є невід"ємною складовою сучасної освіти. Запровадження інновацій допомагає сьогоднішнім школярам шукати потрібну інформацію, усвідомлювати і застосовувати в конкретних умовах, вміти висловити і відстояти власну думку. Щиро дякую за статтю і бажаю Вам творчих ідей!

  ВідповістиВидалити
 9. Інно Вікторівно, дякую Вам за змістовну та цікаву статтю. Дійсно ефективне використання різноманітних онлайн-сервісів на уроках економіки дозволяє спрямувати форми та методи роботи з учнями у русло творчості, креативності, новаторської діяльності та професійної самоактуалізації; а також є важливою передумовою підготовки учнів, які зможуть працювати у майбутньому інформаційному суспільстві. Успіхів Вам і творчих здобутків!

  ВідповістиВидалити
 10. Інно Вікторівно! Цілком згодна, що на данному етапі розвитку суспільства впровадження інформаційних технологій в освіту - це необхідність. Інформаційно-комунікаційні технології змінили схему передачі знань та методи навчання, створили нові засоби впливу і значно підвищують ефективність знань.

  ВідповістиВидалити
 11. Цікаво розкрито вплив ІКТна розвиток творчої особистості учнів на уроках економіки, потребу використання комп'ютерної техніки під час вивчення предмету, роль комп’ютера як невідмінної складової сучасної економічної освіти, активне використання засобів мобільного зв’язку та різноманітних електронних пристроїв.Дякую!

  ВідповістиВидалити
 12. Цікаво розкрито вплив ІКТна розвиток творчої особистості учнів на уроках економіки, потребу використання комп'ютерної техніки під час вивчення предмету, роль комп’ютера як невідмінної складової сучасної економічної освіти, активне використання засобів мобільного зв’язку та різноманітних електронних пристроїв.Дякую!

  ВідповістиВидалити
 13. Дуже цікава тема, цікаві форми роботи. Мобільні технології розвиваються швидко іє одним з рушієм науки. Дякую.

  ВідповістиВидалити
 14. Дуже цікава тема, цікаві форми роботи. Мобільні технології розвиваються швидко іє одним з рушієм науки. Дякую.

  ВідповістиВидалити