середа, 3 січня 2018 р.

Розвиток творчої особистості учнів на уроках економіки шляхом впровадження інноваційних технологійСтодола Інна Вікторівна,
вчитель економіки Великоберезовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

Мета статті: Показати влив ІКТ у розвиток творчої особистості учнів на уроках економіки, потреба використання комп'ютерної техніки під час вивчення предмету, роль комп’ютера як невідмінної складової сучасної економічної освіти, активне використання засобів мобільного зв’язку та різноманітних електронних пристроїв.
Детальніше...

6 коментарів:

 1. Інно Вікторівно, повністю Вас підтримую у тому, що впровадження мобільного навчання в навчальний процес дозволить уникнути негативних наслідків, які стосуються безпосередньо неконтрольованого використання мобільних пристроїв, а навпаки буде скероване у потрібне русло.

  ВідповістиВидалити
 2. Мене дуже зацікавив практичний аспект статті. Дуже добре, що Ви показали які саме освітні новинки Ви використовуєте та описали, як вони працюють. Успіхів Вам у роботі!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Щиро вдячна! І Вам також успіхів у Вашій роботі!

   Видалити
 3. Інно Вікторівно, погоджуюся з вами, що не потрібно учням забороняти мобільні пристрої, а контрольовано їх використовувати для отримання інформації, перевірки знань. Це прогрес і його уникати не потрібно. Ви молодець, що освоїли освітні інтернет сервіси і використовуєте їх на уроці.

  ВідповістиВидалити
 4. Справді, вчитель сучасної школи повинен бути гнучким, мобільним і легко освоювати новітні освітні технології в дії. Будь-які нововведення не відразу є сприйнятливими, але саме вони, як пише автор публікації, дозволяють вивести сучасний урок на новий рівень і навіть смартфон чи комп'ютер з мультимедіа в руках творчого вчителя стає ефективним технічним засобом навчання.

  ВідповістиВидалити