пʼятниця, 2 лютого 2018 р.

Використання інтенет-сервісів у професійній діяльності педагогаКостецька Ольга Павлівна
вчитель інформатики Великоберезовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів,
ІІ кваліфікаційна категорія

Мета даної статті полягає в тому, щоб показати як використання інтернет-сервісів в освітньому процесі сприяє самореалізації особистості учня та розширює соціальні можливості; як вони допомагають реалізувати поставлені цілі на уроці.

9 коментарів:

 1. У своїй статті Ви згадали про сервіс WordArt.Я дуже полюбляю цей сервіс. З власного досвіду роботи можу сказати, що робота з хмарами на уроці підвищує інтерес учнів, стимулює комунікативну діяльність, розвиває увагу та пам’ять оскільки слова можна не просто знаходити, а і складати з ними словосполучення, речення і так далі,все залежить від мети, яку ставите на уроці. Дякую за цікаву статтю. Успіхів у роботі!

  ВідповістиВидалити
 2. Ольго Павлівно, щиро дякую вам за вашу працю. Такі педагоги це велика цінність для сучасної школи.Успіхів вам!!!!!

  ВідповістиВидалити
 3. У Вашій статті досить доступно описано корисні для навчання інтернет-сервіси, які безперечно допомогають зробити урок нестандартним та цікавим.
  Дякую за корисну інформацію, деякі з цих сервісів мені не відомі, я обов’язково спробую використати дещо у своїй роботі. Успіхів та творчого мислення!=)

  ВідповістиВидалити
 4. У своїй діяльності також використовую різні інтернет-ресурси. Вони дозволяють зацікавити учнів, відволіктись від одноманітності. Давно хотіла спробувати створювати інтерактивні зображення на уроках української мови та літератури. У вашій статті знайшла потрібну інформацію. Дякую. Успіхів вам!

  ВідповістиВидалити
 5. Дякую Вам за цікаву і змістовну статтю. Я погоджуюсь, цо учні люблять працювати в інтернет-сервісах. А це в свою чергу сприяє виникненню інтересу до пізнання нового, підвищує працездатність і активність учнів, мотивує до навчання. Творчих успіхів і слухняних учнів.

  ВідповістиВидалити
 6. За вашою порадою використовувала Kahoot на уроках - учні із задоволенням вирішували завдання ;-)

  ВідповістиВидалити
 7. Сьогодні без інтернет-сервісів уже нікуди. Крім того для нашої уваги їх пропонують досить багато. Добре, що є вчителі, які допомагають розібратись, пропонують найкращі, найдоступніші.

  ВідповістиВидалити
 8. Усім школам бажаю такого творчого вчителя як наша Ольга Павлівна!!! Успіхів у роботі!

  ВідповістиВидалити
 9. Дякую, дуже цікава та пізнавальна стаття. Деякі із запропонованих Вами сервісів я використовую інші цікаво спробувати. Ще раз дякую, успіхів!!!

  ВідповістиВидалити