пʼятниця, 9 лютого 2018 р.

Використання нестандартних уроків на різних етапах навчання іноземних мов з метою розвитку пізнавальних інтересів учнівГлаз Олександра Мирославівна
вчитель англійської і німецької мов та літератури Почапинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, спеціаліст  Ікваліфікаційної  категорії

Мета статті: використання технологій нестандартних уроків на різних етапах навчання іноземних мов з метою розвитку пізнавальних інтересів учнів.

4 коментарі:

 1. Олександро Мирославівно! Погоджуюсь із тим, що одним із ефективних видів нетрадиційних форм навчання є урок- презентація проекту. Ця діяльність активізує самостійне мислення дитини і сприяє не тільки засвоєнню та відтворенню мовних знань і мовленнєвих та правописних умінь, а й формуванню здатності творчо застосовувати їх в нових умовах. Діяльність учнів у процесі виконання проекту має бути креативною й особистісно зорієнтованою. Вона передбачає високий рівень індивідуальної та колективної відповідальності за виконання кожного завдання. Реалізація проекту вимагає від учнів здатності здійснювати самостійну пошукову діяльність.

  ВідповістиВидалити
 2. Безперечно, що нестандартні форми урізноманітнюють навчальний процес. І я погоджуюсь, що завжди слід пам"ятати про особливість таких уроків - вони обов"язково повинні викликати інтерес учнів, сприяти їх оптимальному розвитку і вихованню.

  ВідповістиВидалити
 3. Використання нестандартних уроків сприяє творчості як вчителя, так і учнів.
  Переваги нестандартних уроків в порівнянні із звичними структурами уроків в тому, що підвищується інтерес учнів до навчання, їх активність в пізнанні і творчості, переживання успіху досягнень, ініціативність та можливість індивідуального підходу до учнів.

  ВідповістиВидалити
 4. Олександро Мирославівно тема моєї науково-методичної проблеми є близькою до вашої. Я також часто проводжу нестандартні уроки, метою яких є на основі передових інноваційних технологій в навчальному процесі активізувати учнівську діяльність. Саме такі уроки - це відхід від авторитарної педагогіки та використання сучасних педагогічних технологій. Я з вами погоджуюся, що в нетрадиційних формах навчання містяться елементи інноваційних технологій, а урок будується так, щоб розвивати особистість, активність та самостійність учня. Бажаю Вам успіхів та творчих здобутків!

  ВідповістиВидалити