пʼятниця, 9 лютого 2018 р.

Формування предметних компетентностей на уроках історії шляхом використання інтерактивних технологій навчанняХодань Наталія Володимирівна
вчитель історії та правознавства Настасівської ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліст І кваліфікаційної категорії

Мета: показати, що на сьогоднішній день інтерактивні технології навчання - це створення комфортних умов навчання , відчуття учнем своєї успішності,інтелектуальної досконалості,побудова продуктивного освітнього процесу

5 коментарів:

 1. Перед вчителем постає потреба у формуванні в учнів компетентностей, які будуть необхідними для успішної реалізації дитини в суспільстві. Ваша стаття показує, що використання інтерактивних техологій має ряд переваг, зокрема, учні вчаться працювати у команді, формуються навички спілкування та самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці. Бажаю успів!

  ВідповістиВидалити
 2. На сьогоднішній день інтерактивні технології навчання є справді успішним освітнім процесом щодо створення цікавих, інтелектуальних, ефективних, продуктивних умов навчання учнів на уроці. Бажаю успіхів!
  Дякую за статтю!

  ВідповістиВидалити
 3. Цілком погоджуюсь з автором статті, що інтерактивні технології навчання - це саме той чинник, який допоможе вчителю на кожному уроці безперервно формувати цілеспрямованого, впевненого в собі, комунікабельного, здатного вирішувати поставлені задачі учня - майбутнього професіонала своєї галузі. Дякую за статтю.

  ВідповістиВидалити