неділя, 4 лютого 2018 р.

Використання навчальних можливостей YouTube на уроках зарубіжної літературиДемида Ольга Романівна

методист Тернопільського районного методичного кабінету

Мета статті – розкриття доцільності використання  YouTube у процесі викладання зарубіжної літератури та виокремлення основних видів роботи із відеофрагментами  для збільшення мотивації учнів до вивчення предмета.

7 коментарів:

 1. Як відомо, у більшості учнів добре розвинена зорова пам'ять, тому можливості You Tube допомагають їм краще засвоїти навчальний матеріал, а вчителю - зробити свої уроки цікавими та пізнавальними.
  Ольго Романівно,стаття дуже цікава та актуальна.

  ВідповістиВидалити
 2. Застосування You Tube позитивно впливає на освітній процес, «оживлює» його, викликає цікавість учнів до предмету, спонукає до власного пошуку. Важливим є і результат навчальної діяльності у процесі застосування електронних засобів: бажання створити щось нове, власний продукт, підготувати повідомлення завдяки застосуванню електронних засобів, брати безпосередню участь у навчально-дослідницькій діяльності. Щиро дякуємо за хороший матеріал.

  ВідповістиВидалити
 3. Цікава стаття, яка відповідає вимогам сучасності. Використання YouTube, для супроводу уроку дозволяє вмотивувати учнів до прочитання художнього твору, поглибленню їхні знань, осмислювати ідейно-художній зміст твору, визначати авторську та режисерську позицію, передавати особистісне ставлення від почутого, побаченого, прочитаного.

  ВідповістиВидалити
 4. Цікава та змістовна стаття,яка розкриває доцільність використання YouTube у процесі викладання не лише із зарубіжної літератури та виокремлення основних видів роботи із відеофрагментами для збільшення мотивації учнів до вивчення предмета.Дякую!

  ВідповістиВидалити
 5. Ольга Романівна стаття пізнавальна та змістовна. Ви дуже влучно підкреслили, що відеоролик не повинен заміняти вчителя, а тільки слугувати доповненням як наочність. Учні чують і бачать літературних чи історичних героїв,після цього їм легше охарактеризувати і зовніщній вигляд і поведінку і епоху в якій жив персонаж.

  ВідповістиВидалити
 6. Колеги, щиро вдячна Вам за цікаві відгуки!

  ВідповістиВидалити