понеділок, 22 січня 2018 р.

Формування ключових компетентностей учнів на уроках хімії шляхом використання новітніх освітніх технологій



Гайдук Дмитро Володимирович
вчитель хімії Настасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії

Мета: дослідити сутність та реалізацію компетентнісного підходу в освіті як основного напряму її модернізації. розкрити значення новітніх освітніх технологій в процесі формування ключових компетентностей учнів на уроках хімії

11 коментарів:

  1. Сьогодні вся система освіти підпорядкована вирішенню найактуальнішої проблеми – підготовки самостійної, ініціативної, відповідальної, мислячої людини, здатної взаємодіяти з іншими у ситуації, що швидко змінюється, реалізувати себе, шанувати загальнолюдські цінності й розуміти виклики часу. Саме тому важливим нині є не тільки вміння оперувати власними знаннями, а й бути готовим змінюватись та пристосовуватись до нових потреб ринку праці, оперувати й управляти інформацією, активно діяти, швидко приймати рішення, навчатись упродовж життя. Ваша стаття є черговим доказом процесів, які відбуваються в освітньому просторі.

    ВідповістиВидалити
  2. На сьогоднішній день важливим завданням школи є формування ключових компетентностей в учнів. І нам залишається шукати шляхи вирішення цих завдань саме на своїх уроках. Ви у своїй статті доступно розкрили зміст поняття "компетентність" і показали, що використання новітніх технологій сприяє розвитку мислячої та успішної особистості. Бажаю креативних ідей та великих досягнень!=)

    ВідповістиВидалити
  3. Перед сучасним педагогом постає потреба у формуванні в учнів компетентностей, які будуть необхідними для успішної реалізації дитини в соціумі. Ваша стаття, Дмитре Володимировичу, є змістовною та повчальною. Адже без застосування новітніх освітніх технологій домогтися вагомих результатів у навчанні учнів, підготувати компетентну особистість, здатну знаходити правильні рішення у конкретних життєвих, а в майбутньому і професійних ситуаціях неможливо. Успіхів!

    ВідповістиВидалити
  4. У Вашій статті розглядаються різноманітні підходи до проблеми
    професійної компетентності вчителя та ключових компетентностей учня, показано актуальні форми та методи їх формування, що є основою сучасного освітнього процесу. Бажаю творчого натхнення та професійного розвитку!

    ВідповістиВидалити
  5. Сьогодні важливо зацікавити дитину, а інтерес як рушійна сила спонукає учня шукати додаткову інформацію, саморозвиватися, формує науковий світогляд, інтелектуальний розвиток. Застосування комп'ютерних технологій. інтерактивної дошки і ін .новітніх технічних засобів сприяють такому зацікавленню.
    Бажаю успіхів!.

    ВідповістиВидалити
  6. Життєвий і професійних успіх людини залежить від її здатності адаптуватися до змін, що відбуваються у суспільстві. І в цьому повинен йому допомогти компетентний педагог, який має високий рівень педагогічної майстерності. Ваша стаття, Дмитре Володимировичу, актуальна і повчальна. Дякую. Бажаю успіхів!

    ВідповістиВидалити
  7. Дякую за статтю!
    Бажаю продовжувати створювати нові умови для продуктивного навчання, результатом якого є наші учні, які набувають на уроці ключових життєвих та професійних компетентностей!

    ВідповістиВидалити
  8. Дякую за статтю!
    Бажаю продовжувати створювати нові умови для продуктивного навчання, результатом якого є наші учні, які набувають на уроці ключових життєвих та професійних компетентностей!

    ВідповістиВидалити
  9. Дмитре Володимировичу, ви зуміли у своїй статті лаконічно і водночас глибоко і змістовно висвітлити основні сучасні методи навчання, які дають змогу виховати компетентнісну особистість. Творчих успіхів у вашій праці!

    ВідповістиВидалити
  10. Дмитре Володимировичу,бажаю вам професійного розвитку,оскільки одним із шляхів оновлення змісту освіти й узгодження його із сучасними потребами є орієнтація на розвиток компетентностей та створення ефективних механізмів їх упровадження.

    ВідповістиВидалити