Машталяр Ольга
Михайлівна
вчитель інформатики, фізики Острівської
ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліст I кваліфікаційної категорії
Мета
даної статті: розкрити значення поняття «цифрова грамотність», складових
інформаційно-комунікаційної компетентності вчителів інформатики, використання
блог-платформи як основа для створення дистанційних курсів, визначення шляхів
формування та удосконалення ІК-компетентності.
Цифрова грамотність є досить актуальною не лише для учня, але й для сучасного педагога. Тому варто кожному вчителю прочитати дану статтю!
ВідповістиВидалитиВаша стаття допомагає сучасному вчителю розкрити свої професійні здібності у роботі з учнями. Адже метою кожного вчителя є зацікавити школярів, тому поєднання шкільного навчання і дистанційних курсів дозволить дітям більше почерпнути цікавого і корисного.
ВідповістиВидалитиСьогодні "грамотність" - це не лише вміння читати, писати чи рахувати, а й здатність використовувати цифрові технології безпечно, усвідомлено та з користю.
ВідповістиВидалитиСтаття розкриває поняття "цифрової грамотності", допомагає вчителеві систематизувати процес роботи з інформацією, сформувати свою ІК-компетентність. В цілому стаття присвячена актуальним проблемам в сучасному інформатизованому освітньому середовищі.
Щиро вдячна!
ВідповістиВидалитиЦифрова грамотність є дуже потрібний матеріал для учнів, а також і для нас педагогів. Дана стаття розкриває професійні здібності вчителя з учнями.
ВідповістиВидалитиЩе раз переконуєшся в тому, що вчитель повинен постійно підвищувати свій професіоналізм та займатись самоосвітою.
ВідповістиВидалитиУчитель зобов’язаний іти в ногу з часом. І це дуже добре, тому що це шанс самовдосконалюватись, розвиватись, бути завжди сучасним - ікт-компетентним.
ВідповістиВидалитиНавчаючи учнів, кожен учитель повинен постійно вчитися сам. Ольга Михайлівна, у своїй статті, розповіла про важливість цифрової грамотності для сучасного педагога. Цікава та актуальна стаття.
ВідповістиВидалитиНа мою думку,сучасний комп’ютерно-грамотний педагог має постійно слідкувати за новітніми інформаційними технологіями, бачити можливості їх впровадження на своїх уроках, створити умови для їх ефективного застосування. Згідно з концепцією "Нової української школи" вчитель повинен сформувати в учнів життєво-важливі навички роботи з інформацією.
ВідповістиВидалити