Дівакова
Іванна Іванівна
методист з початкової освіти
Тернопільського районного
методичного кабінету
Мета статті. Висвітлити аспекти впровадження у практику роботи
вчителя початкових класів технології сторітеллінгу (складання оповідання) як
інноваційної перспективної методики формування мовної компетентності учнів. Обґрунтувати вплив
оповідань на формування школяра та розвиток його мовної та мовленнєвої
компетенцій.
Мене зацікавила технологія сторітеллінгу. Справді, сучасні діти сприймають придуману історію з яскравими героями і різноманітними пригодами ефективніше, ніж звичайний текст. Намагатимусь застосовувати цю технологію у навчальному процесі.
ВідповістиВидалитиУ статті переконливо показано перевагу методу сторітеллінгу у донесенні нової інформації учням, оскільки почуті історії без зусиль запам"ятовуються слухачам. При цьому розвивається уява і збагачується емоційний і духовний світ дитини.Цей метод вартий уваги і активного впровадження у роботу вчителя. Дякую за цікаву ідею. Усього Вам найкращого!
ВідповістиВидалитиАвтор видалив цей коментар.
ВідповістиВидалитиОдна з найінформативніших статей, багато корисної та цікавої інформації! Дякую, Іванно Іванівно, було приємно читати!
ВідповістиВидалитиПрочитавши Вашу статтю, мене дуже зацікавив описаний метод сторітеллінгу. Я вважаю що він особливо ефективний в епоху технологій, бо факти, що їх мають запам’ятати учні, губляться серед інформаційного шуму. Хочу застосувати цей метод на уроках математики, адже вдало побудована історія має великий шанс прижитися серед учнів. Дякую за цікаву статтю!
ВідповістиВидалитиОпрацювавши цю статтю,мені метод сторітеллінгу дуже сподобався. Попробую його застосувати на своїх урока. Дякую за цікав статтю.
ВідповістиВидалитиЦе прийом дає можливість позбавитись одноманітності на уроках перейшовши до історій з яскравими героями і динамічними подіями. Велику увагу при складанні сторітеллінгу приділяється візуальній частині, яка допомагає передати всю атмосферу, розкрити тему і перенести учнів у цю історію. Дякую за статтю!
ВідповістиВидалитиЧітко і зрозуміло викладено метод. А використавши запропоновані 7 кроків, історії створюються досить швидко і методично грамотно. Важливим є те, що окрім подання учням нового матеріалу, ми маємо можливість розвивати уяву, комунікативні вміння, мотивуємо їх та виховуємо.
ВідповістиВидалитиЩиро вдячна вам , Іванно Іванівно, за цікаво та доступно описаний метод сторітеллінгу. Ваша майстерність завжди вражає. Натхнення вам!!!!
ВідповістиВидалитиІванно Іванівно, дякую за цікаву ідею. Обов'язково спробую застосувати сторітеллінг на уроках української мови. Цей метод дає можливість не тільки краще запам'ятати матеріал, а й уникнути одноманітності, зробити урок цікавішим. Успіхів Вам!
ВідповістиВидалитиЧітко та доступно описано матеріал. Намагатимусь використовувати на своїх уроках. Дякую Вам!
ВідповістиВидалитиДуже важливо навчити молодших школярів не лише переказувати прочитане в підручнику,а й доповнювати фактами з інших джерел.Але приклад повинен показати вчитель.На уроці потрібно давати додаткову інформацію про письменників,поетів,тварин,рослин і.т.п.Саме у цьому нам допоможе сторітеллінг.Дякую,що підказуєте нам шляхи для удосконалення та творчого росту.
ВідповістиВидалитиСучасні діти одержують і засвоюють величезу кількість інформації. Тому вчителям і батькам необхідно застосовувати інноваційні методи подачі інформації. Одним із таких методів є сторітеллінг. Іванно Іваніновно, ви цікаво та доступно описали у своїй статті цей метод. Використовуючи 7 кроків, історії складаються дуже швидко і змістовно. Дякую Вам за цікаву статтю.
ВідповістиВидалитиАвтор статті доводить, що впровадження такого цікавого методу в навчальний процес забезпечує можливість успішно перейти від пасивних форм навчання до активних. Іванна Іванівна талановитий, творчий, креативний вчитель. Свої уроки вона проводить на високому рівні і ніколи не зупиняється на досягнутому. Я завжди захоплююсь її майстерністю . Успіхів Вам у подальшій роботі!!!
ВідповістиВидалитиЦікава стаття. Звичайно, що метод сторітеллінгу я буду застосовувати на своїх уроках. Дякую Вам за чудову
ВідповістиВидалити